1/4
În ciuda pandemiei. Doi tineri, cu măşti pe faţă, şi-au spus „Da!” în fața primarului din Bacău
| Imaginea 1 din 4 | Galerie Foto
Andreea și Andrei și-au spus DA in plina pandemie | Sursa foto: Facebook Cosmin Necula/Primar Bacău
Ghosting-ul, din relaţii până la interviul de angajare. De ce tot mai mulţi aleg tăcerea în locul comunicării
Dragostea poartă pantofii roşii. SHERO a ajuns la Londra
Incredibila poveste a lui Ștefan Doyle, tânărul care s-a întors pe scenă în ciuda luptei cu scleroza
Sunt taximetriștii și șoferii de ridesharing obligați să aibă scaun de copil în mașină? Ce spunea legea
Topul băuturilor preferate de români: diferențe între femei, bărbați și generații