Formula 1™: Verstappen câştigă Marele Premiu al Bahrainului, prima cursă a sezonului. Cursa a fost LIVE pe Antena 1 şi în AntenaPLAY
Zane Maloney este câştigătorul cursei de Formula 2™ a Marelui Premiu al Bahrainului. Cursa a putut fi urmărită LIVE în AntenaPLAY
Pilotul Luke Browning a câştigat prima cursă a sezonului de Formula 3™ la Bahrain. Cursa s-a văzut LIVE pe AntenaPlay
Formula 1™: Max Verstappen pleacă din pole position în MP al Bahrainului. Cursa e sâmbătă, ora 17:00, LIVE pe Antena 1 şi în AntenaPLAY
Formula 1. A doua sesiune de antrenamente din MP al Bahrainului a fost în AntenaPLAY! Hamilton şi Russell, cei mai buni timpi. Marea cursă e sâmbătă pe Antena 1
Vasile Dîba, primul campion olimpic la kaiac din istoria României, a murit la 69 de ani