Mașină în flăcări pe DN1, după un grav accident, la intrarea în București
O mașină a luat foc după un grav accident produs pe DN1, la intrarea în București. Traficul în zonă a fost complet bulversat.

O mașină a luat foc după un grav accident produs pe DN1, la intrarea în București. Traficul în zonă a fost complet bulversat.
Accidentul s-a produs pe DN1, în apropiere de mall Băneasa. O șoferiță care circula pe sensul către București a pierdut cotrolul mașinii și s-a răsturnat.
Automobilul, un Ford KA, a luat foc în urma impactului. Din fericire, femeia a reușit să iasă la timp din autorismul incendiat.
- "Nu sunt prietena ta și nu te iubesc". O fetiță din Florida a fost arsă cu fierul de călcat de îngrijitoarea de...
- Două tinere, salvate de pompieri în Slatina, după ce maşina lor a căzut într-un canal de irigaţii
- Un tânăr fără permis a lovit cu barca o geamandură, pe Dunăre. Două femei au fost rănite, el s-a ales cu...
- Nenorocire pe șosea în Mureș. Un tânăr de 24 de ani a murit după ce s-a izbit cu maşina de un cap de pod....
- ANIMAŢIE. Fată de 15 ani, moartă după ce a căzut de pe trotinetă
Mașina a fost complet distrusă de foc, în ciuda intervenției echipelor de urgență.
Șoferița a fost transportată la Spitalul Elias, dar nu este în pericol. Traficul în zonă a fost serios afectat de acest accident. Circulația a fost dată însă peste cap de încă un accident produs în zonă. Un Ferrari a rămas fără o roată, după ce a lovit separatorul de sensuri.
Înapoi la HomepagePuteţi urmări ştirile Observator şi pe Google News şi WhatsApp! 📰
Nu se mai pot adăuga comentarii la acest articol