O banală jucărie devine obiect de lux în Rusia! O firmă de bijuterii lansează... spinner-ul de aur. Preţul este COLOSAL
O firmă de bijuterii de lux din Rusia va scoate la vânzare cea mai scumpă jucărie din lume. Un spinner de lux, realizat numai din aur.
De Redactia Observator la 06.07.2017, 11:59O firmă de bijuterii de lux din Rusia va scoate la vânzare cea mai scumpă jucărie din lume. Un spinner de lux, realizat numai din aur.
Cea mai scumpă jucărie din lume se va vinde pentru aproape 15 mii de euro.
Spinner-ul este realizat numai din aur şi va fi pus în vânzare, în Rusia, de un magazin cunoscut pentru obiectele bizare pe care le comercializează.
Cei mai puţin bogaţi pot opta şi pentru varianta cu diamante a jucăriei care costă doar... 1500 de euro.
Firma vinde iPhone-uri cu tematica Vladimir Putin şi o serie specială de carcase pentru iPhone 7 cu Donald Trump.
Compania, care a scos şi o ediţie limitată de ceasuri cu ocazia zilei de naştere a lui Vladimir Putin, promite că o parte din banii încasaţi din vânzarea spinner-ului de lux va fi donată, scrie Daily Mail.