Video Al-Nassr, eliminată dramatic din Liga Campionilor Asiei. Momentul în care Ronaldo ratează o ocazie incredibilă. Meciul a fost live în AntenaPLAY

Cristiano Ronaldo a reuşit golul egalizator în prelungiri, dar Al-Nassr a fost eliminată din Liga Campionilor Asiei în faza sferturilor de finală de către Al-Ain (Emiratele Arabe Unite). Meciul a fost LIVE VIDEO în AntenaPLAY.

la 12.03.2024, 18:18

Al-Nassr, eliminată dramatic din Liga Campionilor Asiei. Momentul în care Ronaldo ratează o ocazie incredibilă. Meciul a fost live în AntenaPLAY - Profimedia Images

Învinşi cu 1-0 în prima manşă, saudiţii au reuşit să se impună cu 3-2 în timpul regulamentar. Ei ar fi putut chiar să încheie meciul dacă Cristiano Ronaldo nu ar fi ratat o ocazie incredibilă în minutul 60, singur în faţa porţii goale, transmite news.ro

Prelungirile au început prost pentru Al-Nassr, care a avut un jucător eliminat şi a mai primit un gol.

Cu două minute de la final, CR7 şi-a readus echipa la viaţă, transformând un penalti. El avea să fie şi singurul jucător de la Al Nassr care a transformat şi la loviturile de departajare, pierdute de echipa sa, scor 1-3.

Cum vă petreceţi Floriile?

Observator » AntenaPLAY » Al-Nassr, eliminată dramatic din Liga Campionilor Asiei. Momentul în care Ronaldo ratează o ocazie incredibilă. Meciul a fost live în AntenaPLAY