Bătaie sălbatică în centrul Iaşului, mai mulţi tineri îşi cară pumni pe şosea (video)
O bătaie sălbatică a fost filmată în centrul Iaşului, sâmbătă de dimineaţă, fiind surprinşi mai mulţi tineri care îşi cară pumni pe şosea.
O bătaie sălbatică a fost filmată în centrul Iaşului, sâmbătă de dimineaţă, fiind surprinşi mai mulţi tineri care îşi cară pumni pe şosea.
Două grupuri de tineri s-au luat la bătaie dis de dimineaţă în cartierul ieşean Tudor Vladimirescu, în faţa unui fast food. Bătăuşii s-au alergat pe şosea rintre maşini şi şi-au cărat pumni şi picioare.
Un trecător a filmat toată scena, care pare desprinsă din filme.
Articolul continuă după reclamă
Nu există deocamdată informaţii privind motivul încăierării şi nici date de la poliţie despre cei implicaţi în bătaie.
Sursa VIDEO: Andrei Pipirig
