Chefii Sorin Bontea şi Florin Dumitrescu, pregătiți pentru provocările noului sezon „Chefi la Cuțite”
Pregătiţi pentru sezonul cu numărul șapte al show-ului culinar, Chefi la cuţite, care ia startul în această seară. Cu reguli noi, un număr record de concurenţi la audiţiile pe nevăzute, multe preparate delicioase şi cu provocări noi, cărora cei trei maeştri trebuie să le facă faţă.
- Vezi noi episoade din Insula Iubirii Duminică de la 20:00, Luni și Marți de la 20:30, pe Antena 1 și AntenaPLAY!
- România visează din nou la Champions League: Maccabi Tel Aviv – FCSB. Miercuri, 31 iulie, de la 21.00, live pe Antena 1 și AntenaPLAY
- EXCLUSIV. Prima reacţie a profesorului de la Colegiul "Sfântul Sava", acuzat că a abuzat doi elevi minori
Pregătiţi pentru sezonul cu numărul șapte al show-ului culinar, Chefi la cuţite, care ia startul în această seară. Cu reguli noi, un număr record de concurenţi la audiţiile pe nevăzute, multe preparate delicioase şi cu provocări cu totul şi cu totul noi, cărora cei trei maeştri într-ale gătitului trebuie să le facă faţă. Pofta de gătit însă, a rămas aceeaşi. Ne pune la curent cu ultimele picanterii din bucătărie o parte din trioul consacrat, chefii Sorin Bontea şi Florin Dumitrescu, care sunt la fel de emoţionaţi ca elevii în prima zi de şcoală.
Ți-a plăcut acest articol?
LikePuteţi urmări ştirile Observator şi pe Google News şi WhatsApp! 📰