Observator » Evenimente » Criminalii care au îngrozit România, închisoare pe viaţă. Un bărbat din Oradea şi două femei au torturat două surori, iar pe una dintre ele au ucis-o

Video Criminalii care au îngrozit România, închisoare pe viaţă. Un bărbat din Oradea şi două femei au torturat două surori, iar pe una dintre ele au ucis-o

Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 10.05.2025, 19:25 | Modificat la 10.05.2025, 19:25

Închisoare pe viaţă pentru criminalii care au îngrozit România!

Un bărbat din Oradea şi două complice au fost găsiţi vinovaţi pentru că au torturat îngrozitor două surori de 28 şi 31 de ani şi în cele din urmă au ucis-o pe una.

Victimele, înfometate, bătute şi arse cu fierul încins, erau obligate să se prostitueze. Una dintre surori a fost găsit moartă, anul trecut, într-un geamantan aruncat la ghenă.