Dumnezeu beţivilor există! Un şofer şi prietenii lui, toți băuți, au scăpat ca prin minune după ce maşina în care erau a luat foc
Aceştia au sărbătorit Învierea printr-o beţie de zile mari. În zori, au plecat spre casă cu maşina. În Baia Mare, au avut ghinionul să întâlnească în drumul lor un sens giratoriu. Şoferul a pierdut controlul volanului şi, după ce a sărit cu maşina peste scuar, a dărâmat un stâlp.
- Vezi noi episoade din Insula Iubirii Duminică de la 20:00, Luni și Marți de la 20:30, pe Antena 1 și AntenaPLAY!
- România visează din nou la Champions League: Maccabi Tel Aviv – FCSB. Miercuri, 31 iulie, de la 21.00, live pe Antena 1 și AntenaPLAY
- EXCLUSIV. Prima reacţie a profesorului de la Colegiul "Sfântul Sava", acuzat că a abuzat doi elevi minori
Aceştia au sărbătorit Învierea printr-o beţie de zile mari. În zori, au plecat spre casă cu maşina. În Baia Mare, au avut ghinionul să întâlnească în drumul lor un sens giratoriu. Şoferul a pierdut controlul volanului şi, după ce a sărit cu maşina peste scuar, a dărâmat un stâlp.
Nimeni dintre cei din mașină nu a vrut să spună cine a fost la volan. Poliţiştii au aflat explicaţia după ce i-au testat pe fiecare. Toţi erau beţi. În cele din urmă, au stabilit că maşina cu volan pe dreapta era condusă de un bărbat de 35 de ani din Satu Mare, care are toate şansele să se aleagă cu un dosar penal.
Ți-a plăcut acest articol?
LikePuteţi urmări ştirile Observator şi pe Google News şi WhatsApp! 📰