Gimnasta Larisa Iordache, trimisă în stradă ca să-și ajute colegii polițiști
Gimnasta Larisa Iordache, legitimată la CS Dinamo, club aflat în subordinea MAI, a îmbrăcat uniforma de polițist și își ajută colegii în perioada stării de urgență.
![Larisa Iordache Larisa Iordache este legitimată la CS Dinamo](https://img.observatornews.ro/0/2020/4/9/354616/1586427972146d4788.jpg?w=1200)
- Vezi noi episoade din Insula Iubirii Duminică de la 20:00, Luni și Marți de la 20:30, pe Antena 1 și AntenaPLAY!
- România visează din nou la Champions League: Maccabi Tel Aviv – FCSB. Miercuri, 31 iulie, de la 21.00, live pe Antena 1 și AntenaPLAY
- EXCLUSIV. Prima reacţie a profesorului de la Colegiul "Sfântul Sava", acuzat că a abuzat doi elevi minori
- Gimnasta Larisa Iordache este legitimată la CS Dinamo.
- Sportiva le-a transmis românilor să stea în case.
Gimnasta Larisa Iordache, legitimată la CS Dinamo, club aflat în subordinea MAI, a îmbrăcat uniforma de polițist și își ajută colegii în perioada stării de urgență.
Larisa Iordache a explicat pe Facebook situația: "Am schimbat costumul de gimastică în uniforma de Poliție pentru o perioadă. din cauza lipsei de personal"
Sportiva le-a transmis românilor că cel mai bine este să stea în case:
"Trebuie sa intelegem ca este cel mai bine sa stam in casa. Toti oamenii care in perioada aceasta dificila sunt la munca, sunt pusi in pericol. Pentru a opri acest virus trebuie sa ne gandim si la cei din jurul nostru. Asa ca eu va rog sa stati in casa si sa aveti grija de sanatatea voastra!".
Ți-a plăcut acest articol?
LikePuteţi urmări ştirile Observator şi pe Google News şi WhatsApp! 📰