Antena Meniu Search
x
LIVE

Video Maşină făcută zob pe o şosea din Vâlcea, la Ocnele Mari. Două persoane au fost rănite, după ce vehiculul a ajuns cu roțile în sus

Două persoane au fost rănite într-un accident rutier ce a avut loc noaptea trecută în localitatea Ocnele Mari, din Vâlcea.

De Redactia Observator la 05.02.2023, 07:47
Vezi și

La fața locului au intervenit trei echipaje SMURD. Victimele, o femeie de 21 de ani și un bărbat de 32 de ani, au fost găsite conștiente, cooperante, au primit îngrijiri medicale, iar ulterior au refuzat transportul la spital. În urma accidentului, mașina a ajuns cu roțile în sus și a fost serios avariată. 

Puteţi urmări ştirile Observator şi pe Google News!

Observator » Evenimente » Maşină făcută zob pe o şosea din Vâlcea, la Ocnele Mari. Două persoane au fost rănite, după ce vehiculul a ajuns cu roțile în sus