O mie de sarmale pentru familii nevoiașe, gătite de jurnaliști și angajați ai unor instituții publice din Bistrița
Cel mai preţios dar pe care îl putem oferi persoanelor la nevoie este timpul nostru liber. Îndemnaţi de această idee, 12 jurnalişti şi trei purtători de cuvânt ai unor instituţii publice au ales să îşi dedice timpul pentru pregătirea a 1.000 de sarmale.
- Vezi noi episoade din Insula Iubirii Duminică de la 20:00, Luni și Marți de la 20:30, pe Antena 1 și AntenaPLAY!
- România visează din nou la Champions League: Maccabi Tel Aviv – FCSB. Miercuri, 31 iulie, de la 21.00, live pe Antena 1 și AntenaPLAY
- EXCLUSIV. Prima reacţie a profesorului de la Colegiul "Sfântul Sava", acuzat că a abuzat doi elevi minori
Cel mai preţios dar pe care îl putem oferi persoanelor la nevoie este timpul nostru liber. Îndemnaţi de această idee, 12 jurnalişti şi trei purtători de cuvânt ai unor instituţii publice au ales să îşi dedice timpul pentru pregătirea a 1.000 de sarmale. Toate au ajuns la trei familii nevoiaşe din Bistriţa Năsăud, care altfel nu ar fi avut ce să pună pe masa de Crăciun.
Ți-a plăcut acest articol?
Like
Întrebarea zilei
Puteţi urmări ştirile Observator şi pe Google News şi WhatsApp! 📰