„Te pui cu blondele?", in topul audientelor
Prima editie de colectie „Te pui cu blondele?" a fost preferata telespectatorilor din mediul urban aseara. Ajunsa la cel de-al optulea sezon, emisiunea prezentata de Dan Negru s-a situat in fruntea clasamentului de audienta, inregistrand, la nivelul publicului din mediul urban, un rating mediu de 8,6 procente si o cota de piata de 17,7%. Invitatul lui Dan Negru a fost Mihai Bendeac, liderul trupei de actori de la In puii mei. Pe primul loc in preferintele telespectatorilor din mediul urban s-au situat si Acces Direct si Un show pacatos.
- Vezi noi episoade din Insula Iubirii Duminică de la 20:00, Luni și Marți de la 20:30, pe Antena 1 și AntenaPLAY!
- România visează din nou la Champions League: Maccabi Tel Aviv – FCSB. Miercuri, 31 iulie, de la 21.00, live pe Antena 1 și AntenaPLAY
- EXCLUSIV. Prima reacţie a profesorului de la Colegiul "Sfântul Sava", acuzat că a abuzat doi elevi minori
Prima editie de colectie „Te pui cu blondele?" a fost preferata telespectatorilor din mediul urban aseara. Ajunsa la cel de-al optulea sezon, emisiunea prezentata de Dan Negru s-a situat in fruntea clasamentului de audienta, inregistrand, la nivelul publicului din mediul urban, un rating mediu de 8,6 procente si o cota de piata de 17,7%. Invitatul lui Dan Negru a fost Mihai Bendeac, liderul trupei de actori de la In puii mei. Pe primul loc in preferintele telespectatorilor din mediul urban s-au situat si Acces Direct si Un show pacatos.
Ți-a plăcut acest articol?
LikePuteţi urmări ştirile Observator şi pe Google News şi WhatsApp! 📰