Româncă de 17 ani, moartă în Spania după ce a consumat droguri cu iubitul ei
O româncă de 17 ani a murit zilele trecute la Coslada, în Spania, după ce a consumat droguri, cel mai probabil heroină, alături de iubitul ei.

O româncă de 17 ani a murit zilele trecute la Coslada, în Spania, după ce a consumat droguri, cel mai probabil heroină, alături de iubitul ei.
Tragedia s-a petrecut la imobilul din Guadalquivir, numărul 4, unde fata obişnuia să-şi petreacă timpul alături de iubitul ei, un bărbat în vârstă de 27 de ani.
Românca de 17 ani a murit din cauza unei supradoze de droguri
Conform 20 minutos, deşi bărbatul era cunoscut cu antecedente penale, tânăra nu a ezitat să se combine cu acesta, astfel că cei doi au ajuns să consume droguri împreună.
- Noutăţile lunii aprilie în AntenaPLAY
- Regele Spaniei a apărut bronzat, cu urme de ochelari, la un forum din Madrid. Fusese la schi în Formigal
- NATO clarifică declaraţiile lui Rutte, care acuză Spania că nu alocă nici măcar 2% din PIB pentru apărare
- Spania, lovită de un nou val de furtuni violente. Grindina a acoperit oraşul Malaga ca după o ninsoare
- A murit Juan Aguilera Herrera, unul dintre cei mai talentaţi tenismeni spanioli. Ultima dorinţă a acestuia
În ziua fatidică, românca a făcut stop cardiorespirator, din cauza unei supradoze de droguri.
Iubitul ei a solicitat intervenţia unui echipaj medical, însă doctorii nu au mai putut decât să constate decesul.
Poliţiştii au demarat o anchetă pentru a stabili toate dedesubturile relaţiei dintre cei doi şi modul în care tânăra a murit.
Puteţi urmări ştirile Observator şi pe Google News şi WhatsApp! 📰