Trei pui de lei la gradina zoologica din Tel Aviv
Trei pui de leu au cucerit inimile publicului si ingrijitorilor, la o gradina zoologica din Tel Aviv. Jucausii sunt femele. De aceea, ele ar putea fi salvarea populatiei de lei din Israel, care este pe cale de disparitie. Mai ales ca, in ultimii 2 ani, in tara s-au nascut numai masculi. Conducerea gradinii zoologice vrea sa lanseze o campanie publica, pentru a gasi nume celor trei leoaice.
- Vezi noi episoade din Insula Iubirii Duminică de la 20:00, Luni și Marți de la 20:30, pe Antena 1 și AntenaPLAY!
- România visează din nou la Champions League: Maccabi Tel Aviv – FCSB. Miercuri, 31 iulie, de la 21.00, live pe Antena 1 și AntenaPLAY
- EXCLUSIV. Prima reacţie a profesorului de la Colegiul "Sfântul Sava", acuzat că a abuzat doi elevi minori
Trei pui de leu au cucerit inimile publicului si ingrijitorilor, la o gradina zoologica din Tel Aviv. Jucausii sunt femele. De aceea, ele ar putea fi salvarea populatiei de lei din Israel, care este pe cale de disparitie. Mai ales ca, in ultimii 2 ani, in tara s-au nascut numai masculi. Conducerea gradinii zoologice vrea sa lanseze o campanie publica, pentru a gasi nume celor trei leoaice.
Ți-a plăcut acest articol?
LikePuteţi urmări ştirile Observator şi pe Google News şi WhatsApp! 📰