Observator » Ştiri sociale » Antonia a plecat în Italia, la fiica sa Maya

Antonia a plecat în Italia, la fiica sa Maya

Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 20.12.2015, 08:31 | Modificat la 20.12.2015, 09:48

Acum îl are şi pe Dominic, dar cu toate astea pe Antonia o curpinde des dorul de fiica ei Maya. Întrucât nu îi poate avea alături pe amândoi copiii săi, aşa cum şi-ar dori, cântăreaţa şi-a făcut bagajele şi a plecat în Italia

Acum îl are şi pe Dominic, dar cu toate astea pe Antonia o curpinde des dorul de fiica ei Maya. Întrucât nu îi poate avea alături pe amândoi copiii săi, aşa cum şi-ar dori, cântăreaţa şi-a făcut bagajele şi a plecat în Italia

Dar nu singură, ci împreună cu Alex Velea. Fetiţa a fost extrem de fericită să-şi revadă mama şi să petreacă timp cu ea. Antonia nu a rezistat şi a împărtăşit această bucurie şi cu prietenii ei virtuali, cărora le-a postat pe o reţea de socializare o imagine în care Maya e alături de mama ei.

Fetiţa urmează stilul vestimentar al mamei şi poartă ca şi aceasta o haină de blană albă."Iubire", este cuvântul care însoţeşte imaginea postată de Antonia.

Articolul continuă după reclamă