Observator » Ştiri sociale » AUTISMUL EXISTĂ! Fetiţă cu autism căzută pe geamul şcolii

AUTISMUL EXISTĂ! Fetiţă cu autism căzută pe geamul şcolii

Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 18.02.2014, 19:21 | Modificat la 06.04.2017, 08:45

Un nou caz uluitor iese la iveală la şcoala specială 11 din Bucureşti! O fetiţă cu autism a căzut de la etajul unu, pentru că nimeni nu o supraveghea.

Un nou caz uluitor iese la iveală la şcoala specială 11 din Bucureşti! O fetiţă cu autism a căzut de la etajul unu, pentru că nimeni nu o supraveghea. Copila şi-a zdrobit oasele, şi-a pierdut dinţii şi a ajuns la spital în stare gravă.