Barza a venit de paste
De Paste, in unele familii, a venit barza, nu iepurasul. Proaspetii parinti au sarbatorit Invierea Domnului la maternitate si, in loc sa ciocneasca oua si sa manance friptura de miel, si-au tinut pentru prima data copiii in brate. Pruncii, se spune din batrani, vor fi haraziti cu noroc.
- Vezi noi episoade din Insula Iubirii Duminică de la 20:00, Luni și Marți de la 20:30, pe Antena 1 și AntenaPLAY!
- România visează din nou la Champions League: Maccabi Tel Aviv – FCSB. Miercuri, 31 iulie, de la 21.00, live pe Antena 1 și AntenaPLAY
- EXCLUSIV. Prima reacţie a profesorului de la Colegiul "Sfântul Sava", acuzat că a abuzat doi elevi minori
De Paste, in unele familii, a venit barza, nu iepurasul. Proaspetii parinti au sarbatorit Invierea Domnului la maternitate si, in loc sa ciocneasca oua si sa manance friptura de miel, si-au tinut pentru prima data copiii in brate. Pruncii, se spune din batrani, vor fi haraziti cu noroc.
Ți-a plăcut acest articol?
Like
Întrebarea zilei
Puteţi urmări ştirile Observator şi pe Google News şi WhatsApp! 📰