Bebelus salvat pe brate
Misiune dramatica la Ramnicu Sarat! Mai multi voluntari au reusit sa salveze o familie cu doi copii, dintr-o casa izolata de nameti, ramasa fara curent si fara caldura. Cei doi copii, dintre care unul de doar un an, au fost tinuti deasupra capului de salvatori, care se scufundau cu totul in zapada inalta de pana la 3 metri.
- Vezi noi episoade din Insula Iubirii Duminică de la 20:00, Luni și Marți de la 20:30, pe Antena 1 și AntenaPLAY!
- România visează din nou la Champions League: Maccabi Tel Aviv – FCSB. Miercuri, 31 iulie, de la 21.00, live pe Antena 1 și AntenaPLAY
- EXCLUSIV. Prima reacţie a profesorului de la Colegiul "Sfântul Sava", acuzat că a abuzat doi elevi minori
Misiune dramatica la Ramnicu Sarat! Mai multi voluntari au reusit sa salveze o familie cu doi copii, dintr-o casa izolata de nameti, ramasa fara curent si fara caldura. Cei doi copii, dintre care unul de doar un an, au fost tinuti deasupra capului de salvatori, care se scufundau cu totul in zapada inalta de pana la 3 metri.
Ți-a plăcut acest articol?
LikePuteţi urmări ştirile Observator şi pe Google News şi WhatsApp! 📰