Ca intr-o zi de vara
Azi ne-am topit de caldura. Au fost peste 30 de grade in sudul tarii si nici in rest nu a fost mult mai racoare. Bucurestenii care nu au putut indura iadul dintre betoane s-au inghesuit in parcuri si la stranduri. La Constanta, aerul a fost incins si de angajatele unei spalatorii din oras.
- Vezi noi episoade din Insula Iubirii Duminică de la 20:00, Luni și Marți de la 20:30, pe Antena 1 și AntenaPLAY!
- România visează din nou la Champions League: Maccabi Tel Aviv – FCSB. Miercuri, 31 iulie, de la 21.00, live pe Antena 1 și AntenaPLAY
- EXCLUSIV. Prima reacţie a profesorului de la Colegiul "Sfântul Sava", acuzat că a abuzat doi elevi minori
Azi ne-am topit de caldura. Au fost peste 30 de grade in sudul tarii si nici in rest nu a fost mult mai racoare. Bucurestenii care nu au putut indura iadul dintre betoane s-au inghesuit in parcuri si la stranduri. La Constanta, aerul a fost incins si de angajatele unei spalatorii din oras.
Ți-a plăcut acest articol?
Like
Întrebarea zilei
Puteţi urmări ştirile Observator şi pe Google News şi WhatsApp! 📰