Dusmanii din umbra
Temperaturile ridicate sunt motivul pentru care ne-au invadat. tantarii. Sunt peste tot. In zona lacurilor, in parcuri si inevitabil ajung si la noi in casa. Mai rau este ca sunt tot mai greu de starpit. Nici insecticidul nu le mai face fata, spun oamenii.
- Vezi noi episoade din Insula Iubirii Duminică de la 20:00, Luni și Marți de la 20:30, pe Antena 1 și AntenaPLAY!
- România visează din nou la Champions League: Maccabi Tel Aviv – FCSB. Miercuri, 31 iulie, de la 21.00, live pe Antena 1 și AntenaPLAY
- EXCLUSIV. Prima reacţie a profesorului de la Colegiul "Sfântul Sava", acuzat că a abuzat doi elevi minori
Temperaturile ridicate sunt motivul pentru care ne-au invadat. tantarii. Sunt peste tot. In zona lacurilor, in parcuri si inevitabil ajung si la noi in casa. Mai rau este ca sunt tot mai greu de starpit. Nici insecticidul nu le mai face fata, spun oamenii.
Ți-a plăcut acest articol?
Like
Întrebarea zilei
Puteţi urmări ştirile Observator şi pe Google News şi WhatsApp! 📰