Grav accident de circulatie in Ploiesti
O femeie de 33 de ani din Ploiesti a fost transportata de urgenta cu elicopterul la spitalul Floreasca din Bucuresti dupa ce a provocat un grav accident de circulatie pe DN1. Soferita a vrut sa intoarca pe linia continua si a fost lovita in plin un jeep. Pasagera din dreapta cat si cei din masina de teren, printre care si un copil de 3 ani, s-au ales doar cu cateva zgarieturi.
- Vezi noi episoade din Insula Iubirii Duminică de la 20:00, Luni și Marți de la 20:30, pe Antena 1 și AntenaPLAY!
- România visează din nou la Champions League: Maccabi Tel Aviv – FCSB. Miercuri, 31 iulie, de la 21.00, live pe Antena 1 și AntenaPLAY
- EXCLUSIV. Prima reacţie a profesorului de la Colegiul "Sfântul Sava", acuzat că a abuzat doi elevi minori
O femeie de 33 de ani din Ploiesti a fost transportata de urgenta cu elicopterul la spitalul Floreasca din Bucuresti dupa ce a provocat un grav accident de circulatie pe DN1. Soferita a vrut sa intoarca pe linia continua si a fost lovita in plin un jeep. Pasagera din dreapta cat si cei din masina de teren, printre care si un copil de 3 ani, s-au ales doar cu cateva zgarieturi.
Ți-a plăcut acest articol?
LikePuteţi urmări ştirile Observator şi pe Google News şi WhatsApp! 📰