Hoti ghinionisti
Custile in care stateau odata lei, ursi si alte animale de la fosta gradina zoologica din Slatina, au devenit tinta preferata a hotilor de fier vechi. Doi tineri au incarcat caruta cu fier, insa n-au mai apucat sa-l vanda. Au ramas cu atelajul defect in mijlocul drumului. Iar ghinionul i-a urmarit la tot pasul. In scurt timp si-au facut aparitia si politistii locali. Si evident, i-au dus pe cei doi barbati la sectia de politie. Intreaga scena a fost surprinsa de camerele de supraveghere ale primariei.
- Vezi noi episoade din Insula Iubirii Duminică de la 20:00, Luni și Marți de la 20:30, pe Antena 1 și AntenaPLAY!
- România visează din nou la Champions League: Maccabi Tel Aviv – FCSB. Miercuri, 31 iulie, de la 21.00, live pe Antena 1 și AntenaPLAY
- EXCLUSIV. Prima reacţie a profesorului de la Colegiul "Sfântul Sava", acuzat că a abuzat doi elevi minori
Custile in care stateau odata lei, ursi si alte animale de la fosta gradina zoologica din Slatina, au devenit tinta preferata a hotilor de fier vechi. Doi tineri au incarcat caruta cu fier, insa n-au mai apucat sa-l vanda. Au ramas cu atelajul defect in mijlocul drumului. Iar ghinionul i-a urmarit la tot pasul. In scurt timp si-au facut aparitia si politistii locali. Si evident, i-au dus pe cei doi barbati la sectia de politie. Intreaga scena a fost surprinsa de camerele de supraveghere ale primariei.
Ți-a plăcut acest articol?
LikePuteţi urmări ştirile Observator şi pe Google News şi WhatsApp! 📰