Iasi: Doi copii au fost raniti grav, dupa ce au detonat un proiectil de razboi
Doi copii au ajuns cu rani grave la spital, dupa ce au detonat un proiectil de razboi, langa o comuna din judetul Iasi. Baietii, unul de 6 ani si celalalt de 15, au gasit obuzul pe camp si au inceput sa se joace cu el. La un moment dat le-a venit ideea sa ii dea foc, iar in secunda urmatoare s-a produs o deflagratie puternica.
- Vezi noi episoade din Insula Iubirii Duminică de la 20:00, Luni și Marți de la 20:30, pe Antena 1 și AntenaPLAY!
- România visează din nou la Champions League: Maccabi Tel Aviv – FCSB. Miercuri, 31 iulie, de la 21.00, live pe Antena 1 și AntenaPLAY
- EXCLUSIV. Prima reacţie a profesorului de la Colegiul "Sfântul Sava", acuzat că a abuzat doi elevi minori
Doi copii au ajuns cu rani grave la spital, dupa ce au detonat un proiectil de razboi, langa o comuna din judetul Iasi. Baietii, unul de 6 ani si celalalt de 15, au gasit obuzul pe camp si au inceput sa se joace cu el. La un moment dat le-a venit ideea sa ii dea foc, iar in secunda urmatoare s-a produs o deflagratie puternica.
Ți-a plăcut acest articol?
LikePuteţi urmări ştirile Observator şi pe Google News şi WhatsApp! 📰