La Târgu Mureş s-a deschis oficial sezonul estival
La Târgu-Mureş distracţia a fost în toi astăzi. După luni bune de aşteptare, cum au văzut un strop de soare, oamenii au luat cu asalt ştrandul din oraş.
- Vezi noi episoade din Insula Iubirii Duminică de la 20:00, Luni și Marți de la 20:30, pe Antena 1 și AntenaPLAY!
- România visează din nou la Champions League: Maccabi Tel Aviv – FCSB. Miercuri, 31 iulie, de la 21.00, live pe Antena 1 și AntenaPLAY
- EXCLUSIV. Prima reacţie a profesorului de la Colegiul "Sfântul Sava", acuzat că a abuzat doi elevi minori
La Târgu-Mureş distracţia a fost în toi astăzi. După luni bune de aşteptare, cum au văzut un strop de soare, oamenii au luat cu asalt ştrandul din oraş. S-a deschis oficial sezonul estival în oraş, iar complexul de agrement a fost plin încă de la primele ore ale dimineţii.
În plin sezon, într-o singură zi, aici îşi petrec timpul liber chiar şi opt mii de oameni. Astăzi, din fericire pentru cei prezenţi, a fost ceva mai lejer.
Ți-a plăcut acest articol?
Like
Întrebarea zilei
Puteţi urmări ştirile Observator şi pe Google News şi WhatsApp! 📰