Mama si prunc, morti in accident
O tanara de 25 de ani si copilasul ei au sfarsit intr-un mod cumplit. Masina in acre erau a intrat sub rotile unei cisterne cu motorina. Cel mai probabil copilul, care era intr-un scaun special pe bancheta din spate, i-a distras atentia femeii si aceasta a pierdut controlul volanului. Doar o minune a facut ca cisterna sa nu sara in aer in urma impactului.
- Vezi noi episoade din Insula Iubirii Duminică de la 20:00, Luni și Marți de la 20:30, pe Antena 1 și AntenaPLAY!
- România visează din nou la Champions League: Maccabi Tel Aviv – FCSB. Miercuri, 31 iulie, de la 21.00, live pe Antena 1 și AntenaPLAY
- EXCLUSIV. Prima reacţie a profesorului de la Colegiul "Sfântul Sava", acuzat că a abuzat doi elevi minori
O tanara de 25 de ani si copilasul ei au sfarsit intr-un mod cumplit. Masina in acre erau a intrat sub rotile unei cisterne cu motorina. Cel mai probabil copilul, care era intr-un scaun special pe bancheta din spate, i-a distras atentia femeii si aceasta a pierdut controlul volanului. Doar o minune a facut ca cisterna sa nu sara in aer in urma impactului.
Ți-a plăcut acest articol?
LikePuteţi urmări ştirile Observator şi pe Google News şi WhatsApp! 📰