Observator » Ştiri sociale » Mașină de teren, blocată în noroi

Mașină de teren, blocată în noroi

Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 09.03.2016, 13:56 | Modificat la 09.03.2018, 08:05

Un șofer din Dej a rămas înpotmolit cu o mașină în noroi, pe o stradă din oraș. Bărbatul mergea spre casă când a simțit că mașina lui cade într-o groapă.

Un șofer din Dej a rămas înpotmolit cu o mașină în noroi, pe o stradă din oraș. Bărbatul mergea spre casă când a simțit că mașina lui cade într-o groapă.