Medicii de la Spitalul de Arşi nu mai fac nici cele mai simple intervenţii estetice
După ce s-au fript cu operaţiile estetice, medicii de la Spitalul de Arşi nu mai fac nici cele mai simple intervenţii. Defectele la buze, nas sau urechi reprezintă un risc pe care nu vor să şi-l mai asume
- Vezi noi episoade din Insula Iubirii Duminică de la 20:00, Luni și Marți de la 20:30, pe Antena 1 și AntenaPLAY!
- România visează din nou la Champions League: Maccabi Tel Aviv – FCSB. Miercuri, 31 iulie, de la 21.00, live pe Antena 1 și AntenaPLAY
- EXCLUSIV. Prima reacţie a profesorului de la Colegiul "Sfântul Sava", acuzat că a abuzat doi elevi minori
După ce s-au fript cu operaţiile estetice, medicii de la Spitalul de Arşi nu mai fac nici cele mai simple intervenţii. Defectele la buze, nas sau urechi reprezintă un risc pe care nu vor să şi-l mai asume
Astfel, pacienţii sunt pasaţi la alte spitale cu secţii de chirurgie plastică. Şi medicii de acolo sunt însă la fel de reticenţi după ce în urmă cu o lună, poliţiştii au arestat mai mulţi medici de la Spitalul de Arşi în dosarul operaţiilor estetice.
Ți-a plăcut acest articol?
LikePuteţi urmări ştirile Observator şi pe Google News şi WhatsApp! 📰