Orasul Vaslui a fost invadat de milioane de ciori
Vasluieni care au trecut aseara prin centrul orasului au simtit un fior rece pe sira spinarii. Din cauza unor sunete care veneau din vazduh.Iar cand au ridicat privirea spre cer. au grabit pasul. Mii de ciori roiau haotic prin aer, iar altele se chinuiau sa-si faca loc pe acoperisurile cladirilor. Daca unii vasluieni si-au facut griji ca pasarile prevestesc o ninsoare puternica, altii s-au temut pur si simplu ca vor fi atacati de pasari.
- Vezi noi episoade din Insula Iubirii Duminică de la 20:00, Luni și Marți de la 20:30, pe Antena 1 și AntenaPLAY!
- România visează din nou la Champions League: Maccabi Tel Aviv – FCSB. Miercuri, 31 iulie, de la 21.00, live pe Antena 1 și AntenaPLAY
- EXCLUSIV. Prima reacţie a profesorului de la Colegiul "Sfântul Sava", acuzat că a abuzat doi elevi minori
Vasluieni care au trecut aseara prin centrul orasului au simtit un fior rece pe sira spinarii. Din cauza unor sunete care veneau din vazduh.Iar cand au ridicat privirea spre cer. au grabit pasul. Mii de ciori roiau haotic prin aer, iar altele se chinuiau sa-si faca loc pe acoperisurile cladirilor. Daca unii vasluieni si-au facut griji ca pasarile prevestesc o ninsoare puternica, altii s-au temut pur si simplu ca vor fi atacati de pasari.
Ți-a plăcut acest articol?
LikePuteţi urmări ştirile Observator şi pe Google News şi WhatsApp! 📰