Peste un milion de romani au urmarit aseara "Te pui cu blondele"
Peste un milion de romani au urmarit aseara "Te pui cu blondele", cel mai tare show de cultura generala. Adriana Bahmuteanu si Ozana Barabancea au facut echipa impotriva armatei lui Dan Negru. Cele doua brunete au fost nevoite sa faca fata si intrebarilor indraznete ale blondelor.
- Vezi noi episoade din Insula Iubirii Duminică de la 20:00, Luni și Marți de la 20:30, pe Antena 1 și AntenaPLAY!
- România visează din nou la Champions League: Maccabi Tel Aviv – FCSB. Miercuri, 31 iulie, de la 21.00, live pe Antena 1 și AntenaPLAY
- EXCLUSIV. Prima reacţie a profesorului de la Colegiul "Sfântul Sava", acuzat că a abuzat doi elevi minori
Peste un milion de romani au urmarit aseara "Te pui cu blondele", cel mai tare show de cultura generala. Adriana Bahmuteanu si Ozana Barabancea au facut echipa impotriva armatei lui Dan Negru. Cele doua brunete au fost nevoite sa faca fata si intrebarilor indraznete ale blondelor.
Ți-a plăcut acest articol?
Like
Întrebarea zilei
Puteţi urmări ştirile Observator şi pe Google News şi WhatsApp! 📰