Observator » Ştiri sociale » Piromanul care a incendiat cele opt maşini în Capitală a fost prins de poliţişti

Piromanul care a incendiat cele opt maşini în Capitală a fost prins de poliţişti

Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 07.04.2018, 09:47 | Modificat la 07.04.2018, 14:39

O persoană suspectată că a incendiat cele opt maşini în capitală a fost prinsă de poliţişti. Şi asta după o săptămână în care piromanul a fost căutat, iar anchetatorii au vizionat imagini de pe sute de camere de supraveghere.