SPP-ul, dator la o spalatorie
Speli acum, platesti la anul! Serviciul de Protectie si Paza a ramas dator cu 312 lei la o spalatorie din Satu Mare. Se intampla in octombrie 2008 si mai 2009, cand coloana oficiala a presedintelui Traian Basescu a vizitat orasul. Masinile trebuiau sa arate impecabil, asa ca ofiterii SPP le-au dus la."cosmetizat". Nota de plata au achitat-o insa abia luna aceasta.
- Vezi noi episoade din Insula Iubirii Duminică de la 20:00, Luni și Marți de la 20:30, pe Antena 1 și AntenaPLAY!
- România visează din nou la Champions League: Maccabi Tel Aviv – FCSB. Miercuri, 31 iulie, de la 21.00, live pe Antena 1 și AntenaPLAY
- EXCLUSIV. Prima reacţie a profesorului de la Colegiul "Sfântul Sava", acuzat că a abuzat doi elevi minori
Speli acum, platesti la anul! Serviciul de Protectie si Paza a ramas dator cu 312 lei la o spalatorie din Satu Mare. Se intampla in octombrie 2008 si mai 2009, cand coloana oficiala a presedintelui Traian Basescu a vizitat orasul. Masinile trebuiau sa arate impecabil, asa ca ofiterii SPP le-au dus la."cosmetizat". Nota de plata au achitat-o insa abia luna aceasta.
Ți-a plăcut acest articol?
LikePuteţi urmări ştirile Observator şi pe Google News şi WhatsApp! 📰