Te umplem de puncte
Si-acum sa ne mai inveselim inca putin. Va arat poza zilei, care vine azi de la Mircea din Prahova. Telespectatorul nostru ne-a trimis o fotografie surprinsa in aceasta iarna la intrarea in orasul Predeal, acolo unde un echipaj de politie a avut inspiratia sa opreasca sub acest panou. Acum nu stim daca soferii care au trecut prin zona au fost umpluti de puncte, asa cum sugereaza reclama. Dar ne-a amuzat treaba, ce mai!
- Vezi noi episoade din Insula Iubirii Duminică de la 20:00, Luni și Marți de la 20:30, pe Antena 1 și AntenaPLAY!
- România visează din nou la Champions League: Maccabi Tel Aviv – FCSB. Miercuri, 31 iulie, de la 21.00, live pe Antena 1 și AntenaPLAY
- EXCLUSIV. Prima reacţie a profesorului de la Colegiul "Sfântul Sava", acuzat că a abuzat doi elevi minori
Si-acum sa ne mai inveselim inca putin. Va arat poza zilei, care vine azi de la Mircea din Prahova. Telespectatorul nostru ne-a trimis o fotografie surprinsa in aceasta iarna la intrarea in orasul Predeal, acolo unde un echipaj de politie a avut inspiratia sa opreasca sub acest panou. Acum nu stim daca soferii care au trecut prin zona au fost umpluti de puncte, asa cum sugereaza reclama. Dar ne-a amuzat treaba, ce mai!
Ți-a plăcut acest articol?
LikePuteţi urmări ştirile Observator şi pe Google News şi WhatsApp! 📰