Observator » Ştiri sociale » Un bărbat a intrat intenționat cu mașina în gardul Guvernului

Un bărbat a intrat intenționat cu mașina în gardul Guvernului

Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 22.01.2016, 13:17 | Modificat la 25.08.2020, 16:00

Un incident tras parcă la indigo cu cel de acum un an şi jumătate a avut loc în urmă cu puţin timp, în Piaţa Victoriei din capitală. Un bărbat a intrat intenţionat cu maşina în gardul Guvernului

Un incident tras parcă la indigo cu cel de acum un an şi jumătate a avut loc în urmă cu puţin timp, în Piaţa Victoriei din capitală. Un bărbat a intrat intenţionat cu maşina în gardul Guvernului