Un motociclist şi-a pierdut viaţa după ce s-a dezechilibrat şi s-a rostogolit pe şosea 150 de metri
Un motociclist în vârstă de 22 de ani din Târgu Mureş şi-a pierdut viaţa, joi, pe Drumul European 60, între Corunca şi Acăţari, după ce s-a dezechilibrat şi s-a rostogolit pe şosea pe o distanţă de circa 150 de metri.
![](https://img.observatornews.ro/0/2017/5/4/208659/1493910565c8a4beee.jpg?w=1200)
- Vezi noi episoade din Insula Iubirii Duminică de la 20:00, Luni și Marți de la 20:30, pe Antena 1 și AntenaPLAY!
- România visează din nou la Champions League: Maccabi Tel Aviv – FCSB. Miercuri, 31 iulie, de la 21.00, live pe Antena 1 și AntenaPLAY
- EXCLUSIV. Prima reacţie a profesorului de la Colegiul "Sfântul Sava", acuzat că a abuzat doi elevi minori
Un motociclist în vârstă de 22 de ani din Târgu Mureş şi-a pierdut viaţa, joi, pe Drumul European 60, între Corunca şi Acăţari, după ce s-a dezechilibrat şi s-a rostogolit pe şosea pe o distanţă de circa 150 de metri.
În timpul căderii motocicleta acestuia a izbit un autocamion staţionat pe sens opus, al cărui şofer a tras pe dreapta, văzând accidentul. După accident, motociclistul a rămas întins pe mijlocul şoselei, motiv pentru care timp de aproximativ o oră s-a circulat alternativ pe un sens de mers.
Ți-a plăcut acest articol?
LikePuteţi urmări ştirile Observator şi pe Google News şi WhatsApp! 📰