"Cainii' musca rau
Dinamo continua arogantele inainte de meciul cu Timisoara! "Daca Alexa si Zicu erau buni, ii tineam la Dinamo!" spune Andone, care-i inteapa pe banateni. "Pentru ei un egal e o performanta!" e ironic Falcosul. Dinamo Timisoara e maine seara, in direct la Antena 1, de la 21:45.
- Vezi noi episoade din Insula Iubirii Duminică de la 20:00, Luni și Marți de la 20:30, pe Antena 1 și AntenaPLAY!
- România visează din nou la Champions League: Maccabi Tel Aviv – FCSB. Miercuri, 31 iulie, de la 21.00, live pe Antena 1 și AntenaPLAY
- EXCLUSIV. Prima reacţie a profesorului de la Colegiul "Sfântul Sava", acuzat că a abuzat doi elevi minori
Dinamo continua arogantele inainte de meciul cu Timisoara! "Daca Alexa si Zicu erau buni, ii tineam la Dinamo!" spune Andone, care-i inteapa pe banateni. "Pentru ei un egal e o performanta!" e ironic Falcosul. Dinamo Timisoara e maine seara, in direct la Antena 1, de la 21:45.
Ți-a plăcut acest articol?
Like
Întrebarea zilei
Puteţi urmări ştirile Observator şi pe Google News şi WhatsApp! 📰