Observator » Sport » Dinamovistul Andone a luat-o pe Steaua in balonul lui!

Dinamovistul Andone a luat-o pe Steaua in balonul lui!

Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 13.02.2012, 20:01 | Modificat la 14.07.2018, 13:20

Dinamovistul Andone a luat-o pe Steaua in balonul lui! Ando le-a pus la dispozitie stelistilor terenul sintetic din Herastrau, ca sa se poata pregati pentru meciul cu Twente!

Dinamovistul Andone a luat-o pe Steaua in balonul lui! Ando le-a pus la dispozitie stelistilor terenul sintetic din Herastrau, ca sa se poata pregati pentru meciul cu Twente!