Fenerbahce - Galatasaray 0-0

Regele Hagi a plecat neinvins de pe terenul rivalei Fenerbahce la debutul pe banca lui Galatasaray. Super-derbiul din campionatul Turciei, Fener-Galata, s-a terminat 0-0. Galata a luat-o tare pe Fener, iar columbianul Pino putea marca in minutul patru. Si Lukas Neill a avut sansa golului pana la pauza.Oamenii lui Hagi au fost aproape sa-si dea singuri gol, spre disperarea regelui.In final, Pino a mai ratat odata. Portarul Volkan a scos in corner.

Vezi și

Propunere: plimbările cu bicicleta în pădure, doar cu acordul proprietarului pădurii. Sunteţi de acord?

Observator » Sport » Fenerbahce - Galatasaray 0-0