Hubb Steven s-a enervat pe Mihai Stoichita!
"Tine-ti gura!" i-a strigat olandezul Hubb Steven lui Mihai Stoichita. Antrenorul lui Red Bull Salzburg a fost enervat la culme de indicatiile stelistului in timpul ultimului amical sustinut in Turcia, incheiat 1 - 1. Jelev a iesit dupa numai 7 minute cu pometele spart, iar Banel a fost jucatorul pe care Stoichita l-a certat cel mai mult.
- Vezi noi episoade din Insula Iubirii Duminică de la 20:00, Luni și Marți de la 20:30, pe Antena 1 și AntenaPLAY!
- România visează din nou la Champions League: Maccabi Tel Aviv – FCSB. Miercuri, 31 iulie, de la 21.00, live pe Antena 1 și AntenaPLAY
- EXCLUSIV. Prima reacţie a profesorului de la Colegiul "Sfântul Sava", acuzat că a abuzat doi elevi minori
"Tine-ti gura!" i-a strigat olandezul Hubb Steven lui Mihai Stoichita. Antrenorul lui Red Bull Salzburg a fost enervat la culme de indicatiile stelistului in timpul ultimului amical sustinut in Turcia, incheiat 1 - 1. Jelev a iesit dupa numai 7 minute cu pometele spart, iar Banel a fost jucatorul pe care Stoichita l-a certat cel mai mult.
Ți-a plăcut acest articol?
LikePuteţi urmări ştirile Observator şi pe Google News şi WhatsApp! 📰