Ionut Lupescu a plecat de la FRF la UEFA
Inca un roman la UEFA! Ionut Lupescu si-a dat demisia de la FRF si va lucra in departamentul diviziei de asociatii nationale a forului european, unde Mircea Sandu e membru al Comitetului Executiv. Lupescu a fost directorul Federatiei Romane de Fotbal aproape sase ani. S-a certat insa cu presedintele Mircea Sandu, pentru ca i-a luat apararea lui Razvan Lucescu.
- Vezi noi episoade din Insula Iubirii Duminică de la 20:00, Luni și Marți de la 20:30, pe Antena 1 și AntenaPLAY!
- România visează din nou la Champions League: Maccabi Tel Aviv – FCSB. Miercuri, 31 iulie, de la 21.00, live pe Antena 1 și AntenaPLAY
- EXCLUSIV. Prima reacţie a profesorului de la Colegiul "Sfântul Sava", acuzat că a abuzat doi elevi minori
Inca un roman la UEFA! Ionut Lupescu si-a dat demisia de la FRF si va lucra in departamentul diviziei de asociatii nationale a forului european, unde Mircea Sandu e membru al Comitetului Executiv. Lupescu a fost directorul Federatiei Romane de Fotbal aproape sase ani. S-a certat insa cu presedintele Mircea Sandu, pentru ca i-a luat apararea lui Razvan Lucescu.
Ți-a plăcut acest articol?
LikePuteţi urmări ştirile Observator şi pe Google News şi WhatsApp! 📰