Mutu s-a spovedit public
Mutu s-a spovedit public: a recunoscut ca a gresit dupa meciul cu Serbia. Briliantul i-a cerut si lui Lucescu junior, sa-l ierte pentru ca a plecat din cantonament fara sa-l anunte. "Daca am facut acest gest, nu mi-au cazut gradele", a strecurat Mutu o ironie.
- Vezi noi episoade din Insula Iubirii Duminică de la 20:00, Luni și Marți de la 20:30, pe Antena 1 și AntenaPLAY!
- România visează din nou la Champions League: Maccabi Tel Aviv – FCSB. Miercuri, 31 iulie, de la 21.00, live pe Antena 1 și AntenaPLAY
- EXCLUSIV. Prima reacţie a profesorului de la Colegiul "Sfântul Sava", acuzat că a abuzat doi elevi minori
Mutu s-a spovedit public: a recunoscut ca a gresit dupa meciul cu Serbia. Briliantul i-a cerut si lui Lucescu junior, sa-l ierte pentru ca a plecat din cantonament fara sa-l anunte. "Daca am facut acest gest, nu mi-au cazut gradele", a strecurat Mutu o ironie.
Ți-a plăcut acest articol?
Like
Întrebarea zilei
Puteţi urmări ştirile Observator şi pe Google News şi WhatsApp! 📰