Nastase: "In Romania nu se joaca fotbal"
De suprare, Gigi Becali nu vrea sa-si mai vada echipa nici macar in meciul cu FC Utrecht. "Il inteleg. Mie imi vine sa plang de ciuda", spune presedintele stelist, Helmuth Duckadam. Eroul de la Sevilla, crede ca stelistii nu vor fi afectati psihic dupa esecul din Stefan cel Mare, pentru ca au practicat un joc bun. In schimb Ilie Nastase ii pune la zid si pe stelisti si pe dinamovisti.
- Vezi noi episoade din Insula Iubirii Duminică de la 20:00, Luni și Marți de la 20:30, pe Antena 1 și AntenaPLAY!
- România visează din nou la Champions League: Maccabi Tel Aviv – FCSB. Miercuri, 31 iulie, de la 21.00, live pe Antena 1 și AntenaPLAY
- EXCLUSIV. Prima reacţie a profesorului de la Colegiul "Sfântul Sava", acuzat că a abuzat doi elevi minori
De suprare, Gigi Becali nu vrea sa-si mai vada echipa nici macar in meciul cu FC Utrecht. "Il inteleg. Mie imi vine sa plang de ciuda", spune presedintele stelist, Helmuth Duckadam. Eroul de la Sevilla, crede ca stelistii nu vor fi afectati psihic dupa esecul din Stefan cel Mare, pentru ca au practicat un joc bun. In schimb Ilie Nastase ii pune la zid si pe stelisti si pe dinamovisti.
Ți-a plăcut acest articol?
LikePuteţi urmări ştirile Observator şi pe Google News şi WhatsApp! 📰