Steaua e in grupele Europaleague!
Tatarusanu este, urmasul lui Duckadam: a aparat, penalty-urile, care au dus-o, pe Steaua, in grupele Europaleague! In timpul regulamentar, Grasshopper, a condus-o, pe Steaua, cu 1-0! Steaua este singura echipa, care s-a calificat, in grupe, din cele 4, pe care le-a avut Romania, in play-off-ul, Europaleague!
- Vezi noi episoade din Insula Iubirii Duminică de la 20:00, Luni și Marți de la 20:30, pe Antena 1 și AntenaPLAY!
- România visează din nou la Champions League: Maccabi Tel Aviv – FCSB. Miercuri, 31 iulie, de la 21.00, live pe Antena 1 și AntenaPLAY
- EXCLUSIV. Prima reacţie a profesorului de la Colegiul "Sfântul Sava", acuzat că a abuzat doi elevi minori
Tatarusanu este, urmasul lui Duckadam: a aparat, penalty-urile, care au dus-o, pe Steaua, in grupele Europaleague! In timpul regulamentar, Grasshopper, a condus-o, pe Steaua, cu 1-0! Steaua este singura echipa, care s-a calificat, in grupe, din cele 4, pe care le-a avut Romania, in play-off-ul, Europaleague!
Ți-a plăcut acest articol?
Like
Întrebarea zilei
Puteţi urmări ştirile Observator şi pe Google News şi WhatsApp! 📰