Universitatea Craiova a fost învinsă, vineri seară, pe teren propriu, cu scorul de 2-1, de echipa Farul, într-un meci din etapa a patra a play-off-ului Superligii, informează news.ro.

la 12.04.2024, 22:53

Craiovenii au condus cu 1-0, prin golul marcat în minutul 5 de Baiaram. Pentru Farul a înscris Cojocaru, în minutele 21 şi 45+5.

Echipele de start:

• Universitatea Craiova: L. Popescu – Căpăţînă, Maldonado (Zajkov ’56), Badelj, Bancu – Al. Creţu (Vlădoiu ’66), Mateiu (Houri ’46), Mekvabishvili (Koljic ’78) – Baiaram, Markovic (Ivan ’57), Mitriţă
  • Farul: Buzbuchi – M. Popescu, Larie, Gustavo Marins (Sîrbu ’66), C. Ganea (Danuleasa ’46) – Vînă, Queiros, Grameni – Grigoryan (Stoian ’66), L. Munteanu (Nedelcu ’75), Cojocaru (Rivaldinho ’65)

Like | 2 voturi

Aţi găsit produse alterate printre cumpărăturile pentru 1 Mai?

Observator » Sport » Universitatea Craiova - Farul 1-2, în Superliga. Oltenii au condus, dar au fost învinşi până la pauză