Şeful ISU Hunedoara, confirmat pozitiv cu noul tip de coronavirus
Coronavirusul face tot mai multe victime şi în rândul salvatorilor. Şeful Inspectoratului pentru Situaţii de Urgenţă Hunedoara a fost confirmat pozitiv cu noul tip de coronavirus. Colonelul Viorel Demean va fi internat la Timişoara. Aflaţi detaliile din materialul video de mai sus.
- Vezi noi episoade din Insula Iubirii Duminică de la 20:00, Luni și Marți de la 20:30, pe Antena 1 și AntenaPLAY!
- România visează din nou la Champions League: Maccabi Tel Aviv – FCSB. Miercuri, 31 iulie, de la 21.00, live pe Antena 1 și AntenaPLAY
- EXCLUSIV. Prima reacţie a profesorului de la Colegiul "Sfântul Sava", acuzat că a abuzat doi elevi minori
Coronavirusul face tot mai multe victime şi în rândul salvatorilor. Şeful Inspectoratului pentru Situaţii de Urgenţă Hunedoara a fost confirmat pozitiv cu noul tip de coronavirus. Colonelul Viorel Demean va fi internat la Timişoara. Aflaţi detaliile din materialul video de mai sus.
Ți-a plăcut acest articol?
Like
Întrebarea zilei
Puteţi urmări ştirile Observator şi pe Google News şi WhatsApp! 📰