Reclamă

Informații despre zile libere 2018

Zile libere 2018. Se pregăteşte o nouă minivacanţă pentru elevi
Social • pe 25.09.2018 la 11:37

Zile libere 2018. Se pregăteşte o nouă minivacanţă pentru elevi

Zile libere 2018. Abia reveniţi pe băncile şcolii, elevii ar putea beneficia de o nouă minivacanţă. 

Zile libere 2018. Se pregăteşte o nouă minivacanţă pentru elevi
25 noiembrie ar putea fi zi liberă pentru bugetari
Eveniment • pe 20.08.2018 la 09:59

Zile libere 2018. Se pregătește o nouă zi liberă pentru români

După minivacanţa de Sfânta Maria pentru care bugetarii au primit 3 zile libere, o nouă zi liberă ar putea fi declarată de Guvern.

Zile libere 2018. Se pregătește o nouă zi liberă pentru români
Zile libere 2018 de Sfânta Maria
Eveniment • pe 02.08.2018 la 14:41

Zile libere 2018 de Sfânta Maria. O nouă minivacanţă pentru români în august

Zile libere 2018 de Sfânta Maria. Guvernul a aprobat astăzi, 2 iulie, o minivancanţă de cinci zile pentru bugetari la mijlocul...

Zile libere 2018 de Sfânta Maria. O nouă minivacanţă pentru români în august
Zile libere 2018. 1 mai muncitoresc şi cum era serbat în comunism
Inedit • pe 23.04.2018 la 13:19

Zile libere 2018. 1 mai muncitoresc şi cum era serbat în comunism (Video)

Zile libere 2018 - 1 mai. În comunism, ziua de 1 mai reprezenta o sărbătoare de stat însoţită de defilări propagandistice.

Zile libere 2018. 1 mai muncitoresc şi cum era serbat în comunism (Video)
Zile libere 2018. 1 mai, Ziua Internațională a Muncii
Eveniment • pe 23.04.2018 la 12:41

Zile libere 2018. 1 mai, Ziua Internațională a Muncii

Zile libere 2018. Ziua Muncii este marcată la nivel internaţional pe 1 mai, după ce autorităţile au convenit cu sindicatele ca...

Zile libere 2018. 1 mai, Ziua Internațională a Muncii
Zile libere 2018. Vinerea Mare sau Vinerea Patimilor, de dinaintea Paştelui, declarată sărbătoare legală şi zi nelucratoare
Eveniment • pe 21.02.2018 la 12:52

Zile libere 2018. Vinerea Mare sau Vinerea Patimilor, de dinaintea Paştelui, declarată sărbătoare legală şi zi nelucratoare

Zile libere 2018. Vinerea Mare, de dinaintea Paştelui, a fost declarată sărbătoare leagă şi zi nelucrătoare.

Zile libere 2018. Vinerea Mare sau Vinerea Patimilor, de dinaintea Paştelui, declarată sărbătoare legală şi zi nelucratoare
Zile libere 2018. Românii nu muncesc în 24 ianuarie! Calendarul sărbătorilor legale din acest an
Eveniment • pe 22.01.2018 la 12:17

Zile libere 2018. Românii nu muncesc în 24 ianuarie! Calendarul sărbătorilor legale din acest an

Zile libere 2018. Românii vor avea zi liberă pe 24 ianuarie 2018, când, potrivit legislației muncii, se sărbătorește Ziua...

Zile libere 2018. Românii nu muncesc în 24 ianuarie! Calendarul sărbătorilor legale din acest an
Câte zile libere vom avea în 2018. Vezi calendarul sărbătorilor legale. Cei care vor lucra în aceste zile vor fi plătiţi dublu!
Eveniment • pe 23.12.2017 la 09:23

Câte zile libere vom avea în 2018. Vezi calendarul sărbătorilor legale. Cei care vor lucra în aceste zile vor fi plătiţi dublu!

În anul 2018 vom avea 14 sărbători legale, dintre care 11 zile nelucrătoare vor pica în timpul săptămânii.

Câte zile libere vom avea în 2018. Vezi calendarul sărbătorilor legale. Cei care vor lucra în aceste zile vor fi plătiţi dublu!
"Nu vor fi zile libere!". Lia Olguţa Vasilescu, anunţ de ultimă oră pentru bugetari. Este vizată vacanţa de sărbători
Eveniment • pe 19.12.2017 la 12:48

"Nu vor fi zile libere!". Lia Olguţa Vasilescu, anunţ de ultimă oră pentru bugetari. Este vizată vacanţa de sărbători

Lia Olguța Vasilescu a anunțat că bugetarii nu vor beneficia de o vacanță prelungită și vor fi la serviciu în perioada...

"Nu vor fi zile libere!". Lia Olguţa Vasilescu, anunţ de ultimă oră pentru bugetari. Este vizată vacanţa de sărbători
Tudose ar putea prelungi vacanţa de sărbători pentru bugetari! Mai multe zile libere pentru români, între Crăciun şi Revelion
Eveniment • pe 19.12.2017 la 09:03

Tudose ar putea prelungi vacanţa de sărbători pentru bugetari! Mai multe zile libere pentru români, între Crăciun şi Revelion

Bugetarii ar putea avea libere zilele de 27, 28 și 29 decembrie 2017, potrivit unui proiect pregătit de Guvernul Tudose.

Tudose ar putea prelungi vacanţa de sărbători pentru bugetari! Mai multe zile libere pentru români, între Crăciun şi Revelion
Parlamentul pregăteşte o nouă zi liberă pentru români. Vinerea Mare ar putea deveni sărbătoare legală
Social • pe 12.12.2017 la 13:06

Parlamentul pregăteşte o nouă zi liberă pentru români. Vinerea Mare ar putea deveni sărbătoare legală

Românii ar putea avea o nouă zi liberă. Vinerea Mare ar putea deveni sărbătoare legală, nelucrătoare, potrivit unui proiect...

Parlamentul pregăteşte o nouă zi liberă pentru români. Vinerea Mare ar putea deveni sărbătoare legală