Alina Sorescu ne-a pregatit un dar muzical de Craciun
In prag de sarbatori, Alina Sorescu ne-a pregatit un dar muzical special. O piesa de iarna calda si antrenanta pe care o canta impreuna cu copiii pe care ii indruma in cadrul Atelierului sau de muzica. Si pentru ca micutii sa simta din plin ce inseamna viata de artist, Alina i-a invitat pe toti, dar si pe Mosul, la filmarea clipului "Merci, Mos Craciun".
- Vezi noi episoade din Insula Iubirii Duminică de la 20:00, Luni și Marți de la 20:30, pe Antena 1 și AntenaPLAY!
- România visează din nou la Champions League: Maccabi Tel Aviv – FCSB. Miercuri, 31 iulie, de la 21.00, live pe Antena 1 și AntenaPLAY
- EXCLUSIV. Prima reacţie a profesorului de la Colegiul "Sfântul Sava", acuzat că a abuzat doi elevi minori
In prag de sarbatori, Alina Sorescu ne-a pregatit un dar muzical special. O piesa de iarna calda si antrenanta pe care o canta impreuna cu copiii pe care ii indruma in cadrul Atelierului sau de muzica. Si pentru ca micutii sa simta din plin ce inseamna viata de artist, Alina i-a invitat pe toti, dar si pe Mosul, la filmarea clipului "Merci, Mos Craciun".
Ți-a plăcut acest articol?
LikePuteţi urmări ştirile Observator şi pe Google News şi WhatsApp! 📰