Filmele lui 2010 cu Margareta Nistor
Criticul de film Irina Margareta Nistor analizeaza peliculele-vedeta ale anului. Avatar-ul este o poveste fantastica cu efecte speciale deosebite, ce trebuie vazuta in varianta 3D. Iar noul Sherlock Holmes in regia lui Guy Ritchie este un film foarte miscat, la care trebuie sa fii foarte atent, explica Margareta Nistor.
- Vezi noi episoade din Insula Iubirii Duminică de la 20:00, Luni și Marți de la 20:30, pe Antena 1 și AntenaPLAY!
- România visează din nou la Champions League: Maccabi Tel Aviv – FCSB. Miercuri, 31 iulie, de la 21.00, live pe Antena 1 și AntenaPLAY
- EXCLUSIV. Prima reacţie a profesorului de la Colegiul "Sfântul Sava", acuzat că a abuzat doi elevi minori
Criticul de film Irina Margareta Nistor analizeaza peliculele-vedeta ale anului. Avatar-ul este o poveste fantastica cu efecte speciale deosebite, ce trebuie vazuta in varianta 3D. Iar noul Sherlock Holmes in regia lui Guy Ritchie este un film foarte miscat, la care trebuie sa fii foarte atent, explica Margareta Nistor.
Ți-a plăcut acest articol?
Like
analiza
avatar
efecte speciale
film
guy ritchie
monden
noua zeelanda
observator 16
regie
sherlock holmes
Întrebarea zilei
Puteţi urmări ştirile Observator şi pe Google News şi WhatsApp! 📰