Juriul mega-showului "Te cunosc de undeva"
De-a lungul carierei a abordat genuri si ipostaze diferite, cu o mare usurinta, indiferent ca a urcat pe scena Operei Nationale Romane sau a Teatrului National Bucuresti. Toate au avut insa un numitor comun: muzica. Si tot muzica a fost cea care a adus-o si in juriul mega-showului "Te cunosc de undeva". Ozana Barabancea, caci despre ea vorbim, a acceptat cu bucurie provocarea lansata de Antena 1 si in fiecare sambata, de la 20.20, le impartaseste din experienta de scena si de viata concurentilor celui mai tare transforming show.
- Vezi noi episoade din Insula Iubirii Duminică de la 20:00, Luni și Marți de la 20:30, pe Antena 1 și AntenaPLAY!
- România visează din nou la Champions League: Maccabi Tel Aviv – FCSB. Miercuri, 31 iulie, de la 21.00, live pe Antena 1 și AntenaPLAY
- EXCLUSIV. Prima reacţie a profesorului de la Colegiul "Sfântul Sava", acuzat că a abuzat doi elevi minori
De-a lungul carierei a abordat genuri si ipostaze diferite, cu o mare usurinta, indiferent ca a urcat pe scena Operei Nationale Romane sau a Teatrului National Bucuresti. Toate au avut insa un numitor comun: muzica. Si tot muzica a fost cea care a adus-o si in juriul mega-showului "Te cunosc de undeva". Ozana Barabancea, caci despre ea vorbim, a acceptat cu bucurie provocarea lansata de Antena 1 si in fiecare sambata, de la 20.20, le impartaseste din experienta de scena si de viata concurentilor celui mai tare transforming show.
Ți-a plăcut acest articol?
LikePuteţi urmări ştirile Observator şi pe Google News şi WhatsApp! 📰