Roxen, reprezentanta României la Eurovision. Care este mesajul primului ei single
Roxen a venit în platoul Observator să ne vorbească despre cariera ei, dar şi despre planurile de viitor. Prima ei piesă s-a auzit la radiouri din Franţa, Rusia, Bulgaria, Belgia și multe altele.
- Vezi noi episoade din Insula Iubirii Duminică de la 20:00, Luni și Marți de la 20:30, pe Antena 1 și AntenaPLAY!
- România visează din nou la Champions League: Maccabi Tel Aviv – FCSB. Miercuri, 31 iulie, de la 21.00, live pe Antena 1 și AntenaPLAY
- EXCLUSIV. Prima reacţie a profesorului de la Colegiul "Sfântul Sava", acuzat că a abuzat doi elevi minori
Roxen a venit în platoul Observator să ne vorbească despre cariera ei, dar şi despre planurile de viitor. Prima ei piesă s-a auzit la radiouri din Franţa, Rusia, Bulgaria, Belgia și multe altele. Primul single, „Ce-ți cântă dragostea”, este despre dependenţa dată de iubirea care apare neaşteptat în viaţă. Acum este reprezentanta României la Eurovision, iar mai multe detalii aflaţi din materialul video de mai sus.
Ți-a plăcut acest articol?
Like
Întrebarea zilei
Puteţi urmări ştirile Observator şi pe Google News şi WhatsApp! 📰